Bendravimo ir neigiamų emocinių būsenų valdymo ypatumai dirbant su senyvo amžiaus asmenimis / SD20230348
Socialinio darbo specialistams
Programos trukmė: 10 val. (4 teorinės, 6 praktinės)
Mokymų kaina - 40,00 €
Mokymo būdas: Kontaktinis / nuotolinis
Programa siekiama ugdyti socialinių darbuotojų bendravimo kompetencijas su senyvo amžiaus žmonėmis, įtraukiant neigiamų emocijų valdymo ypatumus.
Pagrindinė socialinio darbo vertybė yra darbuotojo ir kliento santykių svarba. Norint gerinti senų žmonių gyvenimo ir socialinių paslaugų kokybę, taip pat skatinti aktyvų senėjimą visuomenėje bei užtikrinti efektyvias senėjimo priemones, būtina analizuoti pagyvenusių žmonių gyvenimo ypatumus, kylančias problemas, ieškoti būdų, kaip jas spręsti bei kaip tinkamai socialiniams darbuotojams tenkinti pagyvenusių žmonių socialinius bei psichologinius poreikius.Programoje numatytas bendravimo su senyvo amžiaus asmenimis kompetencijos gerinimas bei atskleista informacija apie emocines būsenas ir jų valdymą papildys socialinių darbuotojų turimas žinias ir padės efektyviau ir tikslingiau spręsti konfliktines situacijas, mažins patiriamą diskomfortą bei nežinomybės jausmą dirbant su senyvo amžiaus žmonėmis, didins pasitikėjimą savimi ir senjoru.
Programos metu susipažįstama su senyvo amžiaus asmenų gyvenimo laikotarpiu, patiriamais emociniais sunkumais ir jų priežastimis bei bendravimo ypatumais, kurie gali padėti suvaldyti neigiamas senolių emocijas, išsiaiškinams savipagalbos priemonės.Dėstomos temos:1.Senyvo amžiaus asmenų gyvenimo ypatumai.2. Pagrindinės taisyklės, bendraujant su senyvo amžiaus asmenimis.3.Neigiamos emocinės būsenos: kas ir kodėl? 4.Neigiamos emocinės būsenos: kaip padėti? Savipagalbos galimybės.