John Doe Ginta

Jūsų pagalba, jaučiamės kažkam reikalingi ačiū, kad esate.

John Doe Gintarė

Labiausiai patinka dalyvauti projekte "Aš galiu" grupinėse veiklose, kur vyksta įvairūs užsiėmimai, įdomios veiklos, yra galimybė pabūti žmonių draugijoje, pasikalbėti, pasidalinti patirtimi, iškilusiomis problemomis. Ačiū ir už individualias bei psichologo konsultacijas.

John Doe Daiva

Teikiamų paslaugų kokybė puiki! Džiugina darbuotojų operatyvumas, lankstumas ir paslaugumas! Kviečiama į individualias ir grupines veiklas pasijaučiu svarbi bei reikalinga! Dėkoju už visą teikiamą pagalbą ir linkiu visokeriopos sėkmės Jūsų vykdomoje veikloje!

John Doe Aidas

Mokymuose sustiprinau savo žinias bei naudojimo metodus, labiau atkreipsiu dėmesį išmokstant pasakyti "NE" asmeniniam gyvenime.

John Doe Asta

Pateikta teorinė ir praktinė mokymų medžiaga padės profesionaliau reaguoti į konfliktines situacijas, jas spręsti, atpažinti netinkamą elgesį ir mobingą kolegų tarpe.

John Doe Valdas

Dažnai susiduriame su manipuliacijomis, tačiau reikia pačiam susitvarkyti su savimi ir amžius tam tikrai neturi įtakos. Sunku patikėti, kad žmonės gali būti nenuoširdūs ir gali turėti savyje daug pykčio, polinkio išnaudoti. Svarbiausia pamoka išlaikyti subtilumą ir diplomatiškumą. Be užgauliojimų, be pykčio.

John Doe Raminta

Visą gyvenimą stebėjau, kaip kiti mokiniai dalyvauja projektuose, keliauja, mokosi kažko naujo. Pati negalėjau niekur dalyvauti dėl situacijos šeimoje. OPEN jaunimo erdvė suteikė man galimybę patirti jaunimo projektų naudą, atsiskleisti ir išpildyti savo svajonę.

John Doe Neringa

Mokymuose labai gerai buvo paruošta medžiaga ir jos pateikimo būdas, t.y. gavome teorinių žinių, kurios buvo papildytos gyvenimiškais pavyzdžiais. Kad išlaikytume dėmesį, paruoštos nesudėtingos užduotys, leidžiančios truputį atsipalaiduoti ir padedančios vėl sukaupti dėmesį. Svarbiausia, medžiaga yra praktiškai pritaikoma, tereikia norėti pastebėti save ir išbandyti praktikoje.