Emocinio streso įveikimo strategijos ir pagalbos sau būdai / SD20210233
Bendrieji mokymai
Programos trukmė: 8 val.( 2 teorinės, 6 praktionės)
Mokymų kaina - 35,00 €
Mokymo būdas: Kontaktinis/nuotolinis
Šia programa siekiama praplėsti socialinių darbuotojų žinias apie stresą, jo įveikos strategijas ir pagalbos sau būdus, kad jie patys gebėtų susidoroti su įtampa ir stresu darbe. Gebėdami padėti sau, jie galės teikti kokybiškas paslaugas klientams.
Socialinių darbuotojų darbas priskiriamas prie didelės rizikos darbų. Socialiniai darbuotojai turi būti informuoti apie galimas pasireiškiančio streso savo darbo aplinkoje priežastis, mechanizmus ir pasekmes. Jie turi žinoti tipiškus reagavimo į stresą, pervargimą požymius, kad laiku pastebėtų atsirandančią vidinę įtampą ir išvengtų emocinio streso darbe. Stresinės būsenos išsekina fizines ir psichines žmogaus jėgas, daro jį dirglų, depresyvų ir agresyvų, o tokios darbuotojo būsenos mažina jo darbingumą ir darbo kokybę, blogina jo santykius su aplinkiniais. Todėl būtina kiekvienam specialistui rūpintis savo gyvenimo ir darbo gerove, mokantis išvengti ir įveikti stresą, panaudojant tiek organizacines, tiek ir relaksacines priemones.
Programa „Emocinio streso įveikimo strategijos ir pagalbos sau būdai“ pagilins socialinių darbuotojų žinias apie stresą, jo įveikos strategijas ir, svarbiausia, supažindins su pagalbos sau būdais, padėsiančiais efektyviai kovoti su įtampa, stresu socialiniame darbe. Įgytas žinias, metodus taip pat galima pritaikyti praktikoje dirbant su klientais. Pagrindinės temos: 1. Streso socialiniame darbe samprata. 2. Strategijos, padedančios įveikti stresą socialiniame darbe. 3. Pagalbos sau būdai.