Darbas su jaunimu

Jaunimo garantijų iniciatyvos projektas „ATRASK SAVE“       
          
SKIRTA:
15-29 m. amžiaus šiuo metu niekur nesimokantiems, nestudijuojantiems, nedirbantiems ir darbo biržoje ne(be)registruotiems šiauliečiams.
 
NAUDA:
Iki 4 mėnesių suteikiamas PSD (privalomas sveikatos draudimas)
Pagalba išsiaiškinant savo situaciją, problemas, stiprybes, gabumus, poreikius, užsibrėžtus tikslus.
Pagalba susirasti darbą, mokymosi, kvalifikacijos įgijimo arba studijų vietą arba, esant norui – savanorystės vietą (su dienpinigiais, padengiant kelionės ir nakvynės išlaidas).
Konsultacija ir pagalba parengti CV (gyvenimo aprašymą), motyvacinį laišką, paruošti darbo pokalbiams.
 
GALIMA KREIPTIS:
Nuo 2015 m. spalio iki 2018 m. rugpjūčio mėn.
Visos paslaugos nemokamos.
 
Projekto darbuotoja VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biure – RAIMONDA MONSTVILAITĖ
 
Tel. 8673323731, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

 
Bendradarbiaujame su jaunimu, vykdome ugdomojo pobūdžio veiklą, kuri įgyvendinama kartu su jaunais žmonėmis ar jų grupėmis. Remiantis jų poreikiais, siekiame sudaryti sąlygas jauniems žmonėms integruotis į visuomenės gyvenimą bei įgalinti juos atsakingai kurti asmeninį gyvenimą, sąmoningai ir aktyviai dalyvauti visuomeniniame bei profesiniame gyvenime, skatinti jų užimtumą.
Konkretesnis veiklų tikslas –  jaunų žmonių socialinė įtrauktis, be to, siekiame juos išmokyti naujų įgūdžių, kurie padėtų lengviau integruotis darbo rinkoje. Bendradarbiaujame ir su įvairiomis jaunimo organizacijomis, vykdome projektus jaunimui. Kartu su jaunais žmonėmis rašome ir dalyvaujame tarptautiniuose projektuose. Tokiu būdu jaunuoliai mokosi dirbti su projektais, tobulinti komunikacijos, vadybos gebėjimus, gerinti užsienio kalbos žinias. Visos veiklos orientuotos į jaunų žmonių praktinę naudą, kuri jiems pravers ateityje, kylant karjeros laiptais.